Aktuální informace o provozu e-shopu a prodejny

Milé zákaznice a zákazníci, 

rádi bychom se s Vámi podělili o aktuální informace s otevírací dobou kamenné prodejny a provozu e-shopu.

Veškerý provoz e-shopu není pozastaven a tak se nemusíte bát, že přijdete Vám balíček nedorazí. Expedujeme tak, jak jste zvyklí, tj. skladové položky do druhého dne a neskladové položky v průměru do týdne (max. do 14-ti dní) tak, jak je uvedeno v detailu u každého produktu.

Vaše objednávky i nadále budeme rozesílat prostřednictvím České pošty, PPL, DPD a Zásilkovny. 
Zásilkovna by podle jejího posledního vyjádření (ze soboty 14.3. odpoledne) neměla omezovat provoz. Na výdejní místa e-shopů se totiž současné omezení nevztahuje. Samozřejmě se ale některé pobočky rozhodnou svůj provoz uzavřít nebo omezit, tak prosím sledujte svoji pobočku, kam si chcete balíček nechat odeslat (https://www.zasilkovna.cz/pobocky). Současně by uzavřené pobočky neměly být k dispozici pro výběr výdejního místa.
Zásilkovna současně do odvolání přestala přijímat hotovost, tj. pokud jste si zvolili platbu na dobírku, bude možné je zaplatit pouze platební kartou.

Pokud jste si u své objednávky vybrali osobní odběr na naší prodejně v Nymburce, tak Vám při vyřízení objednávky do mailu přijde informace s aktuální prodejní dobou.

Po Nymburce jsme spustili službu nákupu a doručení pro seniory až domů ZDARMA. Ostatním a seniorům mimo Nymburk samozřejmě zavezeme po domluvě. Pokud se nechcete / nemůžete zastavit osobně, prostě se ozvěte na 725 772 754 nebo 602 592 624 a domluvíme se.

Přejeme Vám pokud možno zdravé a klidné období.

Váš Zvěřinec

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.