Vážení zákazníci, vzhledem k velkému počtu objednávek na naše výrobky pod značkou StyleYOU (kabelky, trička, čepice atd. se skladovým statusem "Vyrobíme pro Vás) nestíháme naši obvyklou 14denní dodací lhůtu, ale do Vánoc budete mít Vaše objednávky u sebe. Pouze, pokud potřebujete dárek k nějakému dřívejšímu datu (např. narozeniny), napište nám požadované datum do poznámky v Košíku. Uděláme maximum pro to, abychom Vám vyhověli. Omlouváme se a děkujeme za pochopení. PS: Výrobků ostatních značek se toto oznámení netýká.

Co nezapomenout, když jedete se psem na hory?

Chystáte se na hory a svého psa samozřejmě berete s sebou? Mrkněte na náš seznam věcí, bez kterých se neobejdete:

1. Krém na tlapky

Slouží jako ochrana před solí, kamínky a pomáhá tlumit nepříznivý vliv studeného povrchu. Napomáhá hojení poraněných tlapek.

2. Reflexní prvky a světýlka

Díky reflexním prvkům a nejrůznějším světýlkům a LED obojkům uvidíte psa na velkou vzdálenost.

Nezapomeňte si pro sebe vzít i čelovku. Určitě ji oceníte, kdybyste náhodou museli pejska hledat.

3. Psí známka / adresář

Rozhodně to doceníte, kdybyste pejska ztratili. Platí to i pro čipované psy, protože ne vždy je rychle dostupný někdo se čtečkou čipu a bohužel i v dnešní době ne každý nálezce o této možnosti ví. Čip samozřejmě nezapomeňte zapsat do registru.

4. Obleček

 Na horách nepodceňujte prochladnutí a to i u psů, kteří jsou zvyklí na pobyt venku. Přece jen pořád neběhají a prochladnou velmi rychle. 
Obleček by měl být hlavně funkční, odolný proti větru, vlhkosti, krýt velké klouby (ramena, kyčle) a mít límec na krk (srolovatelný je ideální).
Pokud pes běhá v hlubokém sněhu, je vhodné mu pořídit vestu se zesílenou částí na hrudníku, aby si hrudník neodřel o sníh.

5. Botičky

Botičkami myslíme jednoduché látkové návleky se zapínáním na suchý zip. Jemný materiál je důležitý, aby pes neztratil kontakt s terénem a aby mohl normálně chodit. 
Nošením botiček předejdete pořezání tlapek od sněhu.

6. Osuška

Až zalezete do chaty a necháte plískanici za dveřmi, tak nezapomeňte Vašeho psa pořádně osušit. Rychleji se prohřeje a zregeneruje. Ručník si můžete vzít i na výlet, kde Vám např. při posezení u svařáku v restauraci udělá dobrou službu. Podobně funguje i župan.

7. Energie

Vy si možná sbalíte tatranku, ale nezapomněli jste na "energeťák" pro Vašeho psa? Nejlépe fungují škvarky nebo sádlo. Kromě doplnění energie, které v mrazivém dni pes vydává mnohem více, tak fungují jako báječný pamlsek. A můžete posvačit spolu:-)

Tak a můžete vyrazit. Nezapomínejte na bezpečnost Vašeho pejska a nenechte ho volně pobíhat mezi lyžaři.

Přejeme hezkou společnou zimní dovolenou.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.