Fontána H2O pro kočky a malé psy adaptér 12V

Kód: 5531.01
579 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
22.1.2020

Fontána pro kočky a malé psy - Čistá a filtrovaná voda láká k častému pití, udělejte svého miláčka šťastného a zdravého.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fontána pro kočky a malé psy - Čistá a filtrovaná voda láká k častému pití, udělejte svého miláčka šťastného a zdravého. 

Tato balení navíc obsahuje 3 výměnné filtry. 

Proč vaše kočka a pes potřebují fontánu k pití? Tekoucí voda obsahuje více kyslíku, skvěle chutná, je čerstvá, a všechna zvířata to vědí! Protože je voda čerstvá, vypijí jí přirozeně více. 
Co fontána nabízí? Rychlá a snadná výměna filtru, dvě úrovně hladin k pití, 2L objem fontány a vysoce kvalitní vodní čerpadlo. 
PDD Design z Velké Británie se spojil s předním výrobcem vodních čerpadel s mnohaletou tradicí, aby vyvinuli fontánu H2O, produkt, který musíte mít. 

Čistá a filtrovaná voda láká k častému pití, udělejte svého domácího miláčka šťastného a zdravého. 
1 ) Fontána se dvěma úrovněmi hladin pro pití 
2) Systém čerpání vodu provzdušňuje a udržuje křišťálově čistou 
3) Balení obsahuje filtry navíc (houbovitý polštářek s aktivním uhlím) 
4) Super tichý systém pumpování vody, na čerpadlo je poskytnutá dvouletá záruka 
5) Lze mýt v myčce 
6 ) Komponenty jsou vyrobeny z potravinářského plastu, neobsahuje BPA (Bisfenol A) 

Rozměry fontány: šířka 24 cm, hloubka 14,7 cm a výška 14,5 cm. 
Objem fontány: 2l. 

Důležité bezpečnostní upozornění: 
VAROVÁNÍ - NENECHÁVEJTE čerpadlo běžet na sucho, bez vody! 
• Nepoužívejte venku. Pouze pro vnitřní použití v domácnosti. 
• Fontánu můžete nechat běžet nepřetržitě, je ale nutné udržovat maximální hladinu vody a pravidelně fontánu čistit. PRAVIDELNĚ KONTROLUJTE hladinu vody, aby nedošlo k poškození vodního čerpadla. Voda je spotřebována a také se odpařuje. Pokud hladina klesne, čerpadlo může běžet na sucho a zničit se. 
• Udržujte plastovou nádobu čistou a v dostatečné vzdálenosti od zásuvky či jiných elektrických přístrojů. Pokud se fontána poničí, zajistěte, aby se voda nedostala do elektrických zásuvek či jiných elektrických přístrojů. 
• Fontánu zapojujte a používejte pouze společně s dodaným, originálním adaptérem. Před čištěním a údržbou vždy odpojte 12V kabel z adaptéru, ze zásuvky. 
Z: U typu ze zástrčkou balení neobsahuje adaptér ani 12V kabel. 
• Fontánu používejte pouze s originálními komponenty a nepoužívejte ji pro jiné účely, než je smysl použití a než je popsáno v tomto návodu. 
• Nedotýkejte se napájecího zdroje, pokud máte mokré ruce. 
• Nepoužívejte fontánu, pokud je poškozený napájecí kabel. Vyměňte vadné nebo poškozené díly. Používejte pouze originální díly od výrobce anebo díly dodané servisním zástupcem/prodejcem. Případně si je nechte vyměnit kvalifikovanou osobou, abyste předešli případnému nebezpečí. 
• Uschovejte tento návod pro budoucí potřebu. 
• Fontána by měla být vždy umístěna pod úrovní zásuvky, aby se zabránilo případnému kapání a stříkání vody do blízké zásuvky, adaptéru nebo na stěnu. 
Z: U typu ze zástrčkou balení neobsahuje adaptér. 
• Hmotnost fontány, když je plná vody, je cca 2,5 kg. 
• Vždy před čištěním odpojte celou anebo část fontány ze zásuvky. 
• Kabel odpojte z elektrické sítě vždy, pokud není fontána používána. 
• Nikdy nepoužívejte fontánu a/nebo její příslušenství, pokud je viditelně poškozené, správně nepracuje anebo došlo např. k pádu fontány a vada může být skrytá. 
• Pokud je jakýkoli elektrický spotřebič používán dětmi anebo se nachází v jejich blízkosti, je přísný dohled nezbytný. Nenechávejte fontánu bez dozoru. 
• Vizuálně denně kontrolujte kabely. Okamžitě vyměňte kabel anebo jiné díly, pokud objevíte známky poškození nebo žvýkání, pokud některé části z fontány chybí. 
• Některá zvířata mohou být citlivá na plast. Pokud váš mazlíček vykazuje příznaky alergické reakce, prosím, přestaňte ji používat a poraďte se s veterinářem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
C Avatar autora | 1.6.2019
Fontána se super, tichá a kočky ji miluji :-)
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.