Bonus program pro e-zverinec.cz (Zvěřbody)

Tento program pro Vás připravujeme....

Náš bonusový program je jednoduše postavený na získávání bodů (Zvěřbodů) a jejich snadnou a rychlou proměnu za výrobky podle Vašeho výběru. Sbírání bodů se tedy vyplatí!


Jak můžete Bonusové body (Zvěřbody) získat?

Stačí se zaregistrovat a při Vašich objednávkách být přihlášený.
To je vše. Takhle jednoduché to opravdu je. Navíc nabízíme přihlášení rovnou přes Facebook nebo Google, abychom Vám vyplňování registračních údajů co nejvíce zjednodušili.
Pokud už jste u nás registrováni, nemusíte se registrovat znova. Stačí se jen přihlásit a můžete získávat svoje Zvěřbody a čerpat výhody.


Jak Bonusový program funguje?

Za každých 25 Kč z hodnoty Vaší objednávky na e-zverinec.cz získáte 1 Zvěřbod. Pokud nevyjde celé číslo, zaokrouhlujeme počet Zvěřbodů nahoru na celé číslo. Např. pokud je hodnota objednávky 213 Kč, získáváte 8,52 = 9 Zvěřbodů.
Zvěřbody získáváte za částku zaplacenou za zboží, nikoliv za celou objednávku (včetně ceny za dopravu a platbu). Např. koupíte granule Brit Premium Adult M 15 kg za 808 Kč + doprava DPD 99 Kč + platba na dobírku 49 Kč = získáváte 32 Zvěřbodů za granule, nikoliv další body za dopravu a platbu.
Zvěřbody budou na Vaše konto připsány poté, co obdržíme Vaši platbu. V případě platby na dobírku při převzetí, dostanete Zvěřbody ve chvíli, kdy v systému uvidíme potvrzení od dopravce o převzetí zásilky.
Pokud dojde k dodatečné úpravě hodnoty Vaší objednávky (storno některých položek před odesláním zásilky nebo vrácení zboží), dojde zároveň i k úpravě Zvěřbodů na Vašem zákaznickém účtu.
V rámci akcí může Zvěřinec přidělit extra Zvěřbody, se kterými se rychleji dostanete k Vaší vysněné odměně. Tyto akce budou na našich stránkách www.e-zverinec.cz včas oznámeny. Příjemci našeho newsletteru budou informováni téměř okamžitě po vypsání těchto akcí.

Celé znění podmínek Bonusového programu www.e-zverinec.cz

www.e-zverinec.cz Vás jako zákazníka odmění za Vaši věrnost prostřednictvím svého bonusového programu. Pro sbírání Zvěřbodů, uplatnění prémií a celkový princip našeho e-zverinec.cz bonusového programu platí následující podmínky:

1. Účast

Účastnit se mohou všichni zákazníci www.e-zverinec.cz

2. Zvěřbody

2.1 Obecně

Základní početní jednotkou bonusového programu e-zverinec.cz jsou Zvěřbody, které jsou zapisovány na zákazníkovo bodové konto. Zvěřbody mohou být použity výlučně k účelům, které jsou uvedeny v podmínkách účasti. Bonusové body z jiných programů nemohou být přeměněny v Zvěřbody. Bodové konto a bodové aktivum jsou nepřenositelné a nemohou být přepočítány na hotové peníze a vyplaceny. Aktuální stav Vašeho bodového konta je uveden ve Vašem osobním účtu u e-zverinec.cz a lze do něj kdykoli nahlédnout.

2.2 Získání bodů

Připsání Zvěřbodů proběhne automaticky za každou objednávku po 9.7.2019, jakmile u nás bude zaznamenáno dojití platby. Za každou uhrazenou objednávku u e-zverinec.cz Vám budou na Vaše konto připsány Zvěřbody. Počet připsaných Zvěřbodů se řídí výší hodnoty zaplacené objednávky. Za každých 25 Kč Vaší objednávky získáte 1 Zvěřbod. V rámci určitých mimořádných akcí mohou být nadto Zvěřbody získány v předem oznámeném objemu.

2.3 Vyloučení připsání Zvěřbodů

Získání Zvěřbodů je vyloučeno u těch produktů, jejichž prodejní cena je 0 Kč (např. vzorky, věrnostní dárky, prémie), u uplatněných slevových kupónů a ostatních slev, stejně jako u náhradních dodávek. Dále je vyloučeno plnění Zvěřbodů z ceny dopravy a platby, tj. Zvěřbody se připisují pouze za hodnotu objednaného a zaplaceného zboží, nikoliv za celou hodnotu objednávky včetně dopravy a platby.
Pro určitá ostatní plnění může být připsání Zvěřbodů vyloučeno.

2.4 Připsání bodů

Zvěřbody budou připsány automaticky po dojití platby za objednávku u e-zverinec.cz. Body budou připsány na zákaznický účet (přihlášení), který byl k objednávce použitý. Pakliže bude zákazník objednávat u zverinec.cz přes více zákaznických účtů, budou mu body připsány vždy na jednotlivé účty. Převedení bodů z jednoho účtu na druhý není možné.

2.5 Propadnutí bodů

V případě, kdy během 12 měsíců od připsání bodů na Zvěřbodové konto nedojde k jejich uplatnění ve formě vybrané prémie, propadnou tyto body ke konci měsíce. Na datum a objem propadnutých Zvěřbodů budete na Vašem bodovém účtu zvláště upozorněni. Bonusové body propadnou i v případě zrušení / zablokování zákaznického účtu.

3. Přeměna Zvěřbodů v prémie

3.1 Obecně

Každý účastník může své nasbírané body přeměnit v prémii, jakmile jich nasbírá potřebný počet. Nabídka prémií a potřebný počet bodů k jejich získání budou zveřejněny v katalogu prémií na e-zverinec.cz.

3.2 Podmínky uplatnění

Prémie mohou být získány jen prostřednictvím osobního bodového konta zákazníka. Nabídka prémií se může v závislosti na datu a sezóně odlišovat. Jednotlivé prémie pak nemusí být podle okolností v některých obdobích k dispozici. Pro určité prémie mohou být podmínky účasti prostřednictvím zvláštních podmínek modifikovány nebo doplněny. Tyto budou spolu s odpovídajícími nabídkami prémií oznámeny.

Každou prémii si lze v rámci jedné objednávky vložit pouze jednou. A to proto, že máme na skladě omezené množství produktů, a tak by nemuselo vyzbýt na všechny zákazníky.

3.3 Zaslání prémie

Náklady za zaslání prémie se řídí aktuálními cenami za zásilky (přepravní náklady) u e-zverinec.cz. Prosíme, klikněte zde, a informujte se o nákladech na dopravu u jednotlivých přepravců. Prémie bude prostřednictvím kliknutí na symbol nákupního košíku do něj přidána. V rámci Vaší objednávky můžete k Vámi vybrané prémii přidat i další produkty z nabídky e-zverinec.cz za uvedené ceny.

V případě, kdy by Vám došla prémie poškozená, obdržíte od nás uplněné body zpět.

4. Ostatní

4.1 Ukončení programu

www.e-zverinec.cz si vyhrazuje právo kdykoli bonusový program ukončit nebo ho nahradit jiným.

4.2 Změny

www.e-zverinec.cz si vyhrazuje právo ke změně nebo doplnění podmínek účasti, prémií nebo ostatních postupů, uvedených v podmínkách účasti k bonusovému programu. Změny a doplnění těchto podmínek účasti budou zveřejněny na webové stránce www.e-zverinec.cz.

4.3 Informace
Organizátor neodpovídá za zneužití, zcizení nebo jiné neoprávněné nakládání s uživatelským účtem. Vymáhání cen soudní cestou je vyloučeno.


V případě jakýchkoliv dotazů je k dispozici telefonní linka 725 772 754, 601 592 624 nebo emailová adresa zverinec@e-zverinec.cz. 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.