Věrnostní program Sam's Field 4+1 ZDARMA

Máme pro vás parádní věrnostní program na všechna balení granulí od značky Sam's Field.

Jak to funguje?

Na e-shopu www.e-zverinec.cz se zaregistrujete jako zákazník https://www.e-zverinec.cz/registrace/ 

Když postupem času (nebo i najednou) nakoupíte na tuto registraci 4 balení granulí Sam's Field, tak spolu se čtvrtým zaplaceným balením dostanete ZDARMA i páté balení granulí Sam's Field.

Věrnostní program platí pro všechna balení krmiva pro psy Sams Field o  hmotnosti 2,5 kg a 13 kg. U Sam's Field Cat se sčítají hmotnosti: 4× 2,5 kg a 4×7,5 kg.

Ještě pár důležitých informací:
Věrnostní program lze uplatnit pouze na www.e-zverinec.cz
Program není možné kombinovat s věrnostní akcí u jiných prodejců
Do programu se započítávají balení o stejné hmotnosti. Abyste tak získali zdarma balení o hmotnosti 13 kg, musíte předtím zakoupit 4 balení o stejné hmotnosti (tj. 4x2,5 kg + 1x2,5 kg zdarma nebo 4x13 kg + 1x13 kg zdarma).

Sčítáme tedy pytle stejné hmotnosti (viz výše) a stejné výrobkové řady (grain free, gluten free, low grain) = ty pytle, které jsou za stejnou cenu.

Tato akce není časově omezena, o jejím ukončení rozhoduje provozovatel stránek www.e-zverinec.cz.

Tato akce neplatí pro neregistrované zákazníky, tj. neregistrovaným pytle nesčítáme.

Tato akce platí opravdu pouze pro registrované zákazníky. Tj. pokud jste nakupovali granule Sams Field bez registrace a pak se rozhodli se zaregistrovat, tak Vám pytle sčítáme až od okamžiku registrace. Jinak není možné objednávky (a pytel zdarma) hlídat.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.